Winrar

WinRAR 5.80.4 Full Türkçe 2019 Full sürüm indir final + TEMALI

WinRAR 5.80.4 Full Türkçe 2019 Full sürüm indir final + TEMALI

 

Winrar güçlü bir arşiv yöneticisidir. Verilerinizi yedekleyebilir ve e-posta eklerinin boyutunu azaltabilir, rar, zip ve internet’ten indirilen öteki dosyaları açıp açabilir, rar ve zip dosya biçiminde yeni arşivler oluşturabilirsiniz.

Winrar en kolay tarifıyla; bilgisayarımızdaki dosyaların boyutlarını küçültmek ve sıkıştırmak amacıyla geliştirilmiş bir yazılımdır. Birden fazla işletim sistemi ile kullanılan .Rar uzantılı sıkıştırılmış dosyaları açabilmek ve mevcut dosyalarınızı .Rar formatında veya zip formatında sıkıştırmak içingeliştirilmiştir. Internetten indirdiğiniz dosyalar çoğunlukla bu tür formatlarda şıkıştırlmıştır. Bu dosyaları kullanabilmek için winrar ‘ı indirip kullanabilirsiniz.

winrar2

özellikleri:

  • Türkçe dil desteğiyle birlikte kullanabileceğiniz Winrar, RAR ve ZIP arşivleri için tam destek sağlamaktadır.
  • Winrar, dosya güvenliğiniz için olmazsa olmazınızdır. Arşivlerinizi sabit bir şifre vererek sıkıştırdığınız takdirde, dosyalarınızı olası virüs tehlikelerinden muhafaza etmiş olursunuz.
  • Winrar ‘ı kullanarak dosyalarınızı daha düzenlibir şekilde saklayabilirsiniz.
  • Winrar, size alan tasarrufu konusunda büyük fayda sağlar. Bunun yanı sıra internetten indireceğiniz sıkıştırılmış bir dosya, kotanızı büyük ölçüde rahatlatır.
  • Winrar, internet üzerinden indireceğiniz dosyaları tek bir dosya şeklinde indirmenize ve saklamanıza olanak sağlar. Sizi indireceğiniz dosya sayısında link açmaktan kurtarır ve size zaman kazandırır.
  • Winrar, RAR ve ZIP dışında ACE, BZ2, ARJ, ISO, CAB, GZ, LHZ, JAR, UUE, TAR, 7Z ve Z dosya formatlarını da desteklemektedir.

Winrar

indir

Turbobit

Hitfile

Şifre: Yok

 

Upgrade to Turbo

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir