Watermark

TSR Watermark Image Pro 3.6.1.1 Full Türkçe

TSR Watermark Image – Resimlere Fligran Ekleme Programı

 

TSR Watermark Image, fotoğraflarınıza basitçe fligran yazılar ekleyebileceğiniz bedava bir programdır.

Çeşitli ortamlarda paylaştığınız ve sahipliğini güvenliğini sağlamak zorunda olduğunuz fotoğraflar üzerine ekleyeceğiniz yazılarla bu istediğinizi yerine getirmiş olursunuz. Fotoğraf üzerine yazı ile beraber “registered” ya da “copyright” ekleyerek, fotoğrafınızın tescilli olduğunu ve kopyalanamayacağı konusu ile ilgili insanları uyarmış olursunuz. Program, fotoğraflara ayrı ayrı filgran ekleyebileceğiniz gibi, toplucada fligran ekleme olanağı sağlar.

Böylece fotoğraflarınız, alıntı olarak herhangi bir ortamda izinsiz paylaşılmaz. Test ettiğimiz birçok fligran ekleme ve fligran ekleme özelliği olan programlar içinde, en beğendiğimiz uygulamalardan başlıca olandır. Türkçe olması ile birlikte, fotoğrafları sürükle ve bırak tekniğiyle işleyebileceğiniz kadar basit kullanılabilen bir uygulamadır. Önemli detay; yalnızca fotoğrafların JPEG olması gerekiyor.

Bu uygulama vasıtası ile görsellerinizi tescilleyerek bütün platformlarda ve bilhassa facebook, twitter, Google ve diğer birçok sitelerde paylaşabilirsiniz. paylaşmak istediğiniz yada tanıtım için kullanacağınız görsellere fligran olarak markanızı yada adınızı eklemek istediğinizde, bu programı sitemizden para ödemeden indirip kullanabilmeniz mümkün.

Yalnız Ücretsiz versiyonu, yalnızca şahsi kullanım içindir. İş kullanımı için Pro versiyonunu indirmek gerekir ve bütün özellikleri kullanmak için bir lisans anahtarı satın almanız gerekir.

Watermark

indir

Turbobit

Hitfile

Şifre: Yok

Upgrade to Turbo

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir