Camtasia

TechSmith Camtasia Studio 8.4.1 Full Türkçe İndir

Camtasia Studio – Ekran Videosu Çekme ve Video Düzenleme Programı

 

Camtasia Studio, kullanışlı ve güçlü bir ekran videosu çekme ve düzenleme programıdır.

Bilgi paylaşmak için, bazı durumlarda yazarak anlatmanın yetmediği yerde resim yardımcılara ihtiyaç olabiliyor. Örneğin görsel ve video gibi. Bu program vasıtası ile ekrandaki etkinlikleri ya da işlerin videosunu basitçe çekebilir ve düzenlemesini yaparak paylaşabilirsiniz.

Camtasia-Studio
Basitçe özellikleri ise; Videoları kesme, video ekleme, video üzerine yazı yazma, video sesini silme ve farklı sesler ekleme, eklediğiniz sesleri alçaltıp yükseltme, film aralarına geçiş efektleri ekleme özelliklerini kullanarak, en sonunda tamamladığınız projenizi, bilgisayarınıza istediğiniz bir video formatında export edebilir, dilerseniz sosyal paylaşım sitelerine direkt gönderebilirsiniz.

Camtasia

Ayrıca yalnızca kendinizin çektiği ekran videoları ile sınırlı olmayıp, sisteminizde ki mevcut videoları da düzenleyebileceğiniz bir uygulamadır. Bir müzik klibi yapmak istediğinizde, bunu en iyi işleyebileceğiniz bir programdır bizce.

Klibin başında ve sonunda müziğin sesini kısıp açabiliyorsunuz. Bunun dışında videoların üzerine fligran biçiminde markalarınızı yazabiliyorsunuz. Geçiş efektleri, yeşil perde çalışmaları, sahne hızlandırma, sesi ayırma, ses ekleme, intro yapma, görsel ekleme, metin ekleme, fligran ekleme, efektler ekleme ve sayamayacağımız kadar çok kusursuz özellikleri bir arada sunuyor. Video çalışmaları dışında, fotoğraflara slayt yapma imkânı da sağlıyor.

indir

Turbobit

Hitfile

Rar Şifresi: Yok

Upgrade to Turbo

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir