System Mechanic Pro

System Mechanic Pro İndir Full 19.5.0.1 PC Hızlandırma

System Mechanic Pro İndir Full 19.5.0.1 PC Hızlandırma

 

System mechanic, bilgisayarınızı optimize etmek, bilgisayarın hızını ve performansını yükselmek için kullanabileceğiniz bir yazılımdır.

Bilgisayarınız hiç ilk işletim sistemin kurduğunuz günkü kadar hızlı olması imkansız. Devamlı yüklenen ve kaldırılan programlar, web geçmişi gibi işe yaramaz kalıntılar biriktikçe, bilgisayarın performansı düşer.

System Mechanic Pro

Pc’nizin performansını devamlı güncel tutmak için, kesinlikle bir optimizasyon programına ihtiyacınız var. Bu program, devamlı olarak bilgisayarınızın performansını aktüel tutabileceğiniz, bilinen en kaliteli optimizasyon aracıdır. Sistem yanlışları, donmalara ve çökmelere karşı bilgisayarınızda ne olursa olsun olması ihtiyaç duyulan programlardan biridir.

System Mechanic Pro2

Kısaca özelliklere baktığımızda;

işlemci, ram ve driverların gerçek zamanlı olarak kalibrasyonu sağlanır. Işletim sisteminin hızlı ve sorunsuz çalışması için, tehditleri kesinlikle ortadan kaldırır. Bilgisayar açılış hızını arttırmak için, en çok optimizasyon sağlar. Internet, video, indirme ve oyun hızlandırır. Web, video, indirme ve oyun hızını arttıracak optimizasyonu sağlar. 50 değişik türde çöp dosyaların temizlenmesini sağlar. Sorunlu kayıt dosyalarını düzeltir.

Bu yazılım tüm özellikleri ile beraber, kendi alanındaki en etkili ve popüler olarak bilinen bir programdır. Tek bir tıklama ile bilgisayarınızın genel bakımını çok basit bir halde yapabilirsiniz. Bu alanda öneri edilebilir en öncelikli programdır.

Genel hatlarıyla bugüne kadar programın ücretsiz sürümü bulunmuyordu. Son yıllarda pro özelliklere nazaran kısıtlamalı da olsa, programın ücretsiz sürümü dağıtılıyor. Ne kadar özellik kısılamalı bile olsa, yinede bilgisayarın performansını yükseltebilecek kadar yarar sağlıyor. Buradan indireceğiniz sürüm ise full özellikli sürümdür.

indir

Turbobit

Hitfile

Şifre: Yok

 

Upgrade to Turbo

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir