OBS Studio

OBS Studio 24.0.2 Full

OBS Studio – Ekran ve Oyun Videosu Çekme Programı

 

OBS Studio, Video kaydı ve canlı akış için kullanılmakla birlikte, bilhassa oyun videoları çekmek için tercih edilen tanınmış bir uygulamadır.

Özellikle canlı yayın akışı yapmak için kullandığınızda, yayınlarınızı kendi sunucularınızda ya da Twitch/Justin.tv, Vaughn Live, iNSTAGIV.tv, GoogdGame.ru, DailyMotion, Hashd.tv, TGamers.ru, YouTube gibi sitelerde yayınlamanızı sağlar. Program ile Yüksek performanslı anlık video, ses yakalama ve karıştırma yapmanız mümkün. Pencere yakalama, görsel, metin, tarayıcı pencereleri, internet kamerası ile görüntü yakalama daha çoksını içeren çoklu kaynaklardan oluşan sahneleri oluşturabilirsiniz.

OBS Studio

Sınırsız sayıda sahneler oluşturarak bu sahneler arasında basitçe geçişler yapabilirsiniz. Gürültü kapısı, gürültü bastırma ve kazanç gibi kaynak başına filtreleri olan sezgisel ses mikserine sahip olması vasıtası ile bütün ses denetimi sizde. Kolaylaştırılmış Ayarlar paneli, yayınınızın ya da kaydınızın her yönünü değiştirmek için çok çeşitli konfigürasyon seçeneklerine erişmenizi sağlar. Özellikle Gereenbox teknolojisi ile background değiştirmek isteyenlerin çokça tercih ettiği uygulamalardan biridir.

indir

Torbobit

Hitfile

Rar Şifre: Yok

Upgrade to Turbo

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir