Internet-Download-Manager

Internet Download Manager Full İndir 6.35 Build 9 Katılımsız Türkçe

Internet Download Manager Full İndir 6.35 Build 9 Katılımsız Türkçe

 

Web download manager, kısa adı (idm) olarak da bilinen bu program, internetten dosya indirmek için kullanılan son derece hızlı bir indirme hızlandırıcısı yazılımdır.

Beklenmedik elektrik kesintileri, internet bağlantısı kopmaları veya her hangi bir sebepten dolayı yarım kalan indirme işlerini, kaldığı yerden indirmeye devam edebilecek görkemli kabiliyetlere haiz bir yazılımdır. Alternatif indirme programları ile karşılaştırıldığında, İnternet download manager indirme yazılımı, güvenli ve hızlı indirme konusunda takdir edilmeye hak kazanmıştır.

Program, windows açılışı ile beraber otomatikman açılır ve sistem tepsisine ikon olarak yerleşir. Microsoft internet explorer, firefox, opera, chrome ve daha çoğu tarayıcı desteğine sahiptir. Bununla beraber (idm), online izlediğiniz videoları indirmek için olağanüstü bir kolaylık sağlar. Kişiselleştirilebilir ayarlar yardımıyla, çok büyük boyutlu dosyaların indirmesinin tamamlanması sonunda bilgisayarı kapatmaya ayarlayabilirsiniz.

Öteki özellikler arasında çok dilli yardımcı, zip ön izleme, indirme kategorileri, zamanlayıcı yanlısı, farklı etkinliklerdeki sesler, https desteği, kuyruk işlemcisi, html yardımı ve öğretici, indirme tamamlandıktan sonra gelişmiş virüs koruması, kotalarla aşamalı indirme (bazı türler kullanan bağlantılar için yararlıdır) adil erişim politikası veya direcway, direct pc, hughes vb. Benzer biçimde fap), dahili indirme hızlandırıcısı ve diğerleri bulunmaktadır.

Ek olarak tam windows 8.1 (windows 8, windows 7 ve vista) desteği, sayfa kapma, yeniden geliştirilmiş zamanlayıcı ve mms protokolü desteği sunar. Yeni sürüm ayrıca ie 11 ve ie tabanlı tarayıcılar için gelişmiş entegrasyon, tekrar tasarlanmış ve geliştirilmiş indirme motoru, bütün son tarayıcılara benzersiz gelişmiş entegrasyon, geliştirilmiş araç çubuğu ve başka iyileştirmeler ve yeni özellikler açısından zengin bir özellik sunuyor.

Internet-Download-Manager

indir

Turbobit

Hitfile

Şifre: Yok

Upgrade to Turbo

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir