Bandicam

Bandicam 4.4.0.1535 Full İndir

Bandicam – Ekran videosu kayıt programı

 

Bandicam, bilgisayarınızın masaüstü videosunu çekme programı. şu demek oluyor ki ekran kayıt programı olarak kullanabileceğiniz bir yazılımdır.

Bir çok program veya oyun imalatçıları için oldukca önem teşkil eden bu programlar yardımıyla, bir programın iyi mi kullanıldığı, veya bir oyunun nasıl oynandığı ile alakalı olarak hazırlayacağınız videolarla, kullananların daha basit öğrenmesini sağlayabiliyorsunuz. özellikle bu nedenlerle kullananların memnuniyeti, programı öteki programlara bakılırsa daha popüler hale getirmiştir.

Oyun yada diğer kayıtlarınızda, kayıt seçeneklerinizi ayarlamanız gerekmektedir. Oyun kayıt etmek istediğinizde, ayarlarınızı buna nazaran yapmadığınızda, siyah monitör problemi yaşarsınız. Program yardımıyla, bilgisayarınızın ekranının tüm bunlarnı kapsayacak şekilde yada, ölçeklendirerek belli bir alanın video kaydını yapabilirsiniz.

Monitör videosu kayıt programları içinde internette bulabileceğiniz en popüler programlardan biridir. çok sayıda monitör video kayıt yada monitör kayıt programları olmasına karşın, ne olursa olsun denenmesi gereken bir programdır. Program ücretli olmakla birlikte, yüksek kalitede video kayıt imkanı sağlıyor. Programı sizler için bilgisayarımıza kurup test ettiğimizde, oldukça başarılı bir sonuç almış olduğumızı ve programı beğendiğimizi de bildirmek isteriz.

Bandicam

indir

Torbobit

Hitfile

Şifre: Yok

Upgrade to Turbo

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir